FİKİR İLETİŞİM TEKNOLOJİ VE SANATIN GÜCÜNÜ BİRLEŞTİRİYORUZ

Fikir, İletişim, Teknoloji ve Sanatı buluşturan vizyonuyla global ve ulusal düzeyde bilinen markaların farklı mecralarda iletişimini kolaylaştıran çözümler sunuyoruz.

2014 yılında kurulduğumuzdan itibaren hizmet verdiğimiz tüm kurum ve markaların kurumsal iletişiminde, reklam, tanıtım ve içerik yönetiminde ihtiyaç duyduğu üretimleri gerçekleştiriyor, analiz ediyor ve raporluyoruz

MARKANIZI GÖSTERİR!

Yaratıcı FİKİR , etkili İLETİŞİM, yenilikçi TEKNOLOJİ, estetikle SANATSAL bakış açısı; bizi biz yapan değerleri temsil ediyor.  Bu değerler eşliğinde fits Markanızı Gösterir!

Ne yapıyoruz ?

Duyarlı ve Etkileyici Tanıtım Çözümleri

fits, marka yaratımından, var olan marka değerinin yükselmesinde, yeni veya köklü kuruluşlara yol arkadaşlığı yapar. Marka kimliğinin oluşumundan medya stratejileri oluşturulmasına kadar her adımda süreç yönetimi ve çözüm ortaklığı görevini üstlenir.

GRAFİK TASARIM

Tasarımın ikna ve etkileşim gücünden yararlanıyor görsel trendin belirleyicisi olmanıza katkı sağlıyoruz.

Video Prodüksiyon

Reklam filmi, tanıtım filmi, eğitim filmi, 3d animasyon, motion graphic, reklam müziği,, jingle, seslendirme, dublaj, video içerik üretimi gibi prodüksiyon ve post prodüksiyon çözümlerinde yapım hizmeti veriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın tüm platformlarını ve yeniliklerini optimizasyon çalışmalarıyla güncelleyerek yönetimini kurumunuza özel gerçekleştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

İnternet ortamındaki varlığınızı itibarını önemsiyor sürekli gelişen ve yükselen rekabet ortamında rakipleriniz arasında satış gücünüzü arttıran yöntemleri uyguluyoruz.

İçerik Yönetimi

Her mecraya uygun grafik ve video içerik üretimini yapıyoruz. İçerik üretimini iletişim ve pazarlama stratejinize uygun şekilde dizayn ederek yönetiyoruz. Kurum ve markalara özel danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Medya Planlama

İletişim ve pazarlama kampanyalarınızın her mecraya özel medya planlama hizmetini gerçekleştiriyoruz.

markanızı gösterir

CREATIVE DIGITAL PRODUCTION MEDIA

Markanıza özel butik çözümler sunuyoruz.

fits reklam ajansı

Markanız için ne yaparsanız ilk eyleminizin fikirden yola çıkmak olduğunu biliyoruz. Elbette bu sürecin sancılı ve çok amaçlı olabilmesi için...

Read More

Dijital Pazarlama Ajansı Nedir?

Dijital Pazarlama Ajansı Nedir? Dijital pazarlama ajansı elektronik ortamda dijital medya araçlarında pazarlama ürün ve sistemlerini kullanarak şirketlerin reklam ve...

Read More

Proje tanıtımını fits’in hazırladığı film DSE APEX birincisi oldu

Proje Filmini fits istanbul‘un hazırladığı Sistem 9’un İstanbul Havalimanı’nda gerçekleştirdiği Unifree Duty Free Projesi DSF AWARDS 2021 Birincisi Oldu. Değerlendirme 19...

Read More