Hizmetlerimiz

Markanızın ürün ve hizmetini farklı bir bakış açısıyla tasarlıyor, doğru iletişim yöntemleriyle hedef kitlenize ulaştırıyoruz. Hızla gelişen ve değişen dijital dünyada markanızın sürekliliğini sağlıyoruz. Markanız için önce hayal ediyor ardından bu hayalleri canlandırıyoruz. Markanızın duyuru alanlarında en etkili şekilde iletişimini sağlıyoruz.
Creative

Marka değerini korumak ya da markalaşmak, günümüzde şirketler için olmazsa olmaz bir zorunluluktur. Zamana direnen değil; zamana ayak uydurabilen kurumlar, başarının da kapısını aralamış olur.

Hali hazırdaki bir markayı güçlendirmenin ve sıfırdan bir marka yaratmanın ne denli meşakkatli bir iş olduğunun bilincinde olan şirketler; bu işin ehil eller tarafından yürütülmesini isterler.

Bu noktada fits Creative olarak; markanızı yeni bir bakış açısıyla baştan tasarlıyor ve doğru iletişim yöntemleriyle hedef kitleye ulaştırıyoruz. Marka stratejiniz, şirketinizin dümenindeyken, doğru hamlelerle büyümek ve doğru müşterilerle çalışmak istiyorsanız; biz sizin için rotanızı çizmeye hazırız.

Digital

Markanız, hedef odaklı attığınız adımlarda size eşlik edebiliyor mu? Sektörün başarılı isimleri arasında kalitenizle ne kadar yer alıyorsunuz?

Seçeneklerin sınırsız olduğu bir mecrada müşteriler üzerinde nasıl bir algı yaratıyorsunuz?

Satış ve pazarlama performansınız nasıl?

Tüm bu soruların cevabını doğru ölçümleme ile bulabilirsiniz. Analiz ve veri odaklı geliştirdiğimiz stratejiler ile markanızı test ediyor, gerekli görüldüğü yerlerde değer katmak adına yeni çalışmalar geliştiriyoruz. Dijital pazarlama stratejimizi, yüksek verim sağlayacak şekilde yürütüyor; markanızın satışında ve geri dönüşümünde size yeni yol haritaları çiziyoruz.

Sosyal Medya
Media

Her başarılı markanın, üzerine elbise gibi giydiği bir hikayesi vardır. Bu hikayenin herkes tarafından beğeniyle okunması ve dilden dile dolaşması, markayı kuşaktan kuşağa taşır, ismini güçlü bir şekilde muhafaza etmesini sağlar.

Tüketicinin bilinçli ya da bilinçaltı kararlarına bir takım stratejiler ile etki edebilen markalar, varlığını da bir ömür korurlar. Bunun için iyi bir markanın ya da markalaşma yolunda ciddi adımlar atmayı hedeflen şirketlerin; etkili iletişim metotlarını benimsemesi, pazarlama stratejisinde, özellikle bir pazar haline gelen sosyal medya ağı ile teknolojinin olanaklarından yararlanması, kısaca PR çarklarının içinde görünürlüğünü tescillemesi gerekmektedir.

Bu anlamda, bir marka için olmazsa olmaz bilinirlik şartının olgunlaşması için en doğru adres burası. Markanızın, attığınız her adımda karşınıza çıkması için, bize güvenmeniz yeterli.

Production

Deneyimli, disiplinli ve işine aşkla bağlı bir ekip; bir şirketin lokomotifi gibidir. Sizin sektörde yapacağınız başarı yolculuğunda, hedef kitleye ulaşmak için, değerli bir markayı taşıyabilecek ekip arkadaşları ile yola çıkıyoruz.

Grafik tasarımdan post prodüksiyona, animasyon çalışmalarından tutarlı ve sürekli içeriklerin hazırlanması ve pazarlanmasına kadar; markanızın hikayesini zenginleştirmek ve değer katmak için çalışıyoruz. Markanızın değerinden ödün vermeyin, tüketicinin zihninde tutmak ve sürekli kılmak için gelin birlikte çalışalım.